Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
DSC03468-1.jpg     Кафедра військової підготовки Державного вищого навчального закладу “Національний гірничий університет ” здійснює підготовку офіцерів запасуgetImage.jpeg для Сухопутних військ Збройних Сил України.  
   Випускники згідно вимог кваліфікаційних характеристик можуть призначатися для заміщення первинних посад:

- командир танкового взводу;

- командир механізованого взводу;

- командир взводу по ремонту артилерійського озброєння.

- командир взводу по ремонту електроспецобладнання та автоматики БТТ.

Програма підготовки офіцерів запасу розрахована на 2 роки. До військової підготовки залучаються студенти, які навчаються на 3-4 курсах Національного гірничого університету та інших вищих навчальних закладів міста Дніпропетровська:

Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара;

Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету;

Українського державного хіміко-технологічного університету;

Придніпровської державної академії будівництва та архітектури;

Національної металургійної академії України;

Дніпропетровської державної фінансової академії;

Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ;

Академії митної служби України;

На кафедрі військової підготовки майбутні офіцери оволодівають необхідними військовими знаннями DSCN0683-1.jpgоснов теорії і практики застосування підрозділів у сучасному загальновійськовому бою. Крім того, студенти вивчають військово-інженерну справу, зв’язок, захист від зброї масового ураження, топографію та інші дисципліни.

На заняттях з військово-технічної та військово-спеціальної підготовок студенти вивчають матеріальну частину, бойові можливості та правила експлуатації озброєння і військової техніки. Практично виконують роботи щодо обслуговування озброєння та військової техніки, приведення їх у бойову готовність. Навчаються вести вогонь з різноманітних видів зброї. IMG_3372-1.jpg

На кафедрі викладають висококваліфіковані, досвідчені військові фахівці, які мають всебічну військову підготовку і володіють сучасними IMGP9931-1.jpgметодами і формами навчання та виховання студентів. Їм допомагає навчально-допоміжний склад з числа офіцерів запасу, ветеранів Збройних Сил України.

Для здійснення практичної підготовки кафедра має гарну навчально-матеріальну базу. Вона розміщена в окремому корпусі і має більше 20 спеціалізованих аудиторій і класів, вогневе містечко, гаражний комплекс, стройовий плац. Крім того, на кафедрі є сучасна навчальна військова техніка та озброєння, лабораторне обладнання, навчально-тренувальний комплекс та класи ПЕОМ. Для обчислювальної техніки розробленеDSCN0687-1.jpg програмне забезпечення, яке дозволяє проводити моніторинг виконання студентами вправ стрільб з озброєння бойових машин, тестувати знання студентів з навчальних дисциплін. 

Найважливішою складовою частиною повсякденної діяльності кафедри військової підготовки є виховна робота.

Вона націлена на формування у студентів високих патріотичних, морально – психологічних, професійно – бойових та фізичних якостей, необхідних для військової служби.

          На кафедрі систематично проводяться зустрічі з ветеранами війни та праці, залучаються фахівці, які виступають з лекціями та доповідями з історії України та її війська. Кафедра підтримує тісні зв’язки з ректором, факультетами університету з питань удосконалювання методів навчання і виховання студентів.

                                                                                                                                                                                                                           

                                                    

 

© 2006-2019 Інформація про сайт